KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725245
nr 1372 5245
Vittorio Giunti (1894-1964), Signerad, Olja på pannå, 25x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:02:38
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr